Co je vratný díl?

Vratným dílem je rozuměno vaše staré demontované turbodmychadlo, shodného typu a čísla jako vámi objednaný kus. Platí za předpokladu, že jste u nás objednali turbodmychadlo výměnným způsobem, tedy "kus za kus". Vratný díl se započítává pouze u objednávky repasovaného dílu z našeho skladu, u repase vašeho dílu či koupi nového tato záloha odpadá.

Co je vratná záloha (kauce)?

Vratná záloha neboli kauce je částka, která je přičtena k ceně repasovaného turbodmychadla z našeho skladu jako pojistka pro případ, že byste váš starý díl nevrátili. Váš porouchaný díl použijeme pro další repasi a tak je účtovaná výše vratné zálohy stanovena jako částka, za kterou jsme schopni tento typ poškozeného turbodmychadla zakoupit případně z jiného zdroje. Obvyklá výše kauce je 2.000 - 6.000 Kč

Je možné vratný díl zaslat na dobírku?

Není, vratný díl, řádně zabalený proti poškození zašlete na své náklady k nám na adresu, zde zásilku zkontrolujeme, zda-li byl vrácen správný typ turbodmychadla a není-li mechanicky poškozen obal (např. pokud je obal roztržený či jinak poškozen). Pokud je vše v pořádku, vyplácíme kauci do 14 pracovních dnů na vámi udaný bankovní účet či složenkou na adresu. Zásilky s dobírkou nepřebíráme a vrátí se vám zpět.

Do kdy je třeba vrátit starý díl?

Již nefunkční, či chybně fungující díl je nutné vrátit zpět na adresu naší společnosti a to nejpozději do 14 dnů od data převzetí objednaného dílu.

Jakým způsobem a kam vrátit starý díl?

Váš nefunkční či porouchaný díl je nutné k nám doručit v čistém a kompletním stavu. Doručení je nutné provést přepravní společností či je nutné objednat svoz od nás. Aktuálně nejsme schopni řešit osobní přebírku dílů. Děkujeme za pochopení.